Jak vyrábíme:

Naše firma se při výrobě snaží dodržovat staré praktiky ručního šití přízí vašech spojových a namáhaných částí a tím zaručuje kvalitu a dlouhou trvanlivost výrobku. I když strojově šité výrobky jsou levnější, možnost jejich poškození je mnohem větší a při protržení nitě dojde k rozpárání a poškození celého spoje. Následnými opravami se tak i levněji koupený výrobek prodraží a navíc zůstavá i nadále nekvalitní.


Pro výrobu jakéhokoli koženého výrobku používáme pouze pravou, kvalitní hovězí kůži, oproti jiným výrobcům, kteří často používají kůži recyklovanou nebo některé z levných napodobenin kůže a vydávají ji za pravou.Takovéto vyrobky však nemají ani zdaleka srovnatelné vlastnosti co se užívání týče natož co do ŽIVOTNOSTI. Naše výrobky si navíc sami barvíme vlastními zkušenostmi prověřenými barvami a tím předcházíme poštěním barvy(při použití nekvalitnívh barev) nebo praskání kůže ( při použití kůže lakované).Co vyrábíme:

Naše firma produkuje široký sortiment výrobků pro koně tažné, jezdecké, huculy i pro poníky. A to například chomouty, podklady, pobočnice, ohlavy, opratě, svršiny, nebo kompletní postroje chomoutkové či prsní, těžké do lesa i lehké k polním pracem nebo do kočáru.Dále taky vyrábíme ohlavy pro ustájení koní a skotu. Zabýváme se i prodejem výrobků od jiných výrobců, zde nabízíme např. sedla, jezdecké ohlavy, a další jezdecké doplńky.


V našem sortimentu naleznete taktéž kynologické potřeby jako obojky(kožené, popruhové či kovové), náhubky (kožené či kovové), vodítka (taktéž z kůže nebo popruhu) nebo postroje na psi.


Zabýváme se i výrobou kožené galanterie a to především kožených opasků v různých provedeních, které můžete vidět v našem katalogu.